(позитив-негатив) (сторіночка з щоденника)


 
   
    
play.gif
Muse - Feeling Good
3:20
 
 
Більшість чоловіків обожнюють, коли відчувають що дівчина їм належить. Таке собі "личное превосходство и власть". А для мене це, напевно, найважче: корчити милу тупеньку дівчинку, яка ляпає язичком хлопчині про те який він класний і що б я без нього робила. То є найвища мука. Я не з  тих. Якщо вже щось і кажу, то лишень правду, бо від такої сластьоної брехні мене тошнить...Бєее... Якось стараюсь бути сильно і незалежною,просто собою, а не фальшивою стодоларовою купюрою. Так не можу. Але інколи треба бути гнучкішою. Мда...
     Я вся сповнена щастя. Спілкувалась зі своїм старим другом, підняла йому настрій своїм істеричним сміхом та шизофренічністю думок. Від цього мені ще радісніше. Люблю, коли люди навколо мене посміхаються, люблю робити щось приємне для когось просто так) В моїх очах зараз вир трансцедентних фантазій та мріянь про майбутні події. В душі веселе свято, де всі бухають і їм від цього не погано ;) На вулиці середньостатистична прохолодна осінь, а в душі афігенна весна. Сool ;) Посміхаюсь) Просто радію кожній прожитій хвилині. І нехай вона в самотності в пустій кімнаті, а happy dreams так і пруть ззовні. Відчуваю себе повною самоствердженою ідіоткою із скажено-задоволеним виразом обличчя, але, чесно кажучи, мені просто бринь. Так хочеться, щоб це відчуття не покидало мене ніколи...Почувши сьогодні пісню One Republic "Apologize" згадала, як колись сідала перед телевізором, врубала М1, і лишень чула знайомі нотки "it's too late apologize" відразу закривала очі, згадувала минулі тошнотно-істеричні сльози від ран в невинній душі, деяких  колишніх та все, що з ними зв"язано. Сьогодні ж зробила по-іншому: заплющила очі та мріяла про щось просто круте і до болю ніжне з потенційним майбутнім. Хах) Відчуття неперевершені. Ніби знову на 2-ому курсі, але в позитивному ритмі життя) Охриніти)))
     Майже весь цей щоденничок присвячений глибоким роздратуванням, скандально-вбивчим настроям, каплям сольоної депресії на біленьких сторінках, мазафакерним сваркам  та драматичним колишнім хлопчинкам...Інколи треба писати і про це, та не зараз. На даному відрізочку свого існування я зрозуміла одне: пішло все нахрен великими кроками! Треба жити поки можеш, закохуватись, радіти кожному новому листопаду хаотичних листочків, кожній невинно-кришталевій краплі дощу, кожній жуйці на протоптаному тротуарі, кожній посмішці на лицях абсолютно незнайомих людей, кожному подиху "свіжого диму" та цунамі скажених думок, кожній новій мрії та кривавому заходу сонця! Beautiful life with stupid people and some best friends! Mmm, BABY =)
   Як в пісні Muse "and I am feeling GooD"!!
   

P.S. було написано 11.10.2010. ситуація змінилась... ;(


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1
ситуація змінилася, то як?прийшла хвиля поганого настрою?... а мені так сподобався останній великий абзац з пофігістичним оптимізмом...:)